Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių skyriuje buvo paminėta Žemės diena. Šia proga priešmokyklinės grupės ugdytiniai dalyvavo integruotoje veikloje „Paukšteliai sugrįžta“ Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale. Veiklą organizavo priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lilija Geležiūnė ir bibliotekininkė Vida Pozniakovienė. Joms talkino ikimokyklinio ugdymo mokytoja Remigija Šlyžiuvienė. Veiklos metu vaikai apžiūrėjo gamtos fotografo Stanislovo Liepio darytas paukščių nuotraukas, vardino jiems jau žinomus paukštelius ir susipažino su gausybe naujų giesmininkų. Vėliau ugdytiniai pasekė pasaką apie vištytę aukso kojytėm, mėgdžiojo įvairių paukščių balsus, žaidė žaidimą „Paukščių varžytuvės“.

Grįžę į darželio kiemą, vaikai su mokytojomis Rūta Šerniuviene ir Lilija Geležiūne stebėjo kaip įkeliamas į medį naujas paukščių namelis ir kaip eglėje, visai šalia darželio pastato, įsitaisęs tupi apuokas. Renginio pabaigoje vaikai savo pasigamintomis popierinėmis gėlėmis papuošė įstaigos teritoriją.

Lilija Geležiūnė
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja