Pavasaris visada yra kažkokia šventė. Biblioteka turi tokią tradiciją – balandžio mėnesį pakviečia mokytojus į popietę, skirtą knygai. Gražus metas pabūti kartu, padiskutuoti ir pailsėti nuo pamokų.
Šįkart susitikome pakalbėti apie laimę, gyvenimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą.
Įžangoje bibliotekininkė Indra pristatė knygą „Laimės prekeivis“. Visi mes skirtingi ir laimės poreikis skiriasi. Gaudykim laimės akimirkas.

Dailės mokytoja metodininkė Ramunė Petrikienė pakalbėjo apie knygą „Gedimino laiškai“. Supažindino mus su Kaligrafija. Plunksnakočiais ant mokytojos pagamintų knygų skirtukų užrašėme brangiausių mums žmonių vardus. Kaip senovėj, su gandro plunksna rašėm laišką pavasariui. Stalas buvo išpuoštas plunksnom ir akmenėliais kaip ir knyga „Ten, kur gieda vėžiai“, kurią pristatė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Elina Rupeikienė. Akcentuodama gražiausias knygos mintis apibendrino ir užbaigė penkmetį trukusį renginių ciklą. Pavaišino savo nuostabiu šokoladiniu pyragu ir palinkėjo surasti laiko pabūti vieniems su kitais.

Indra Sokolovienė
Bibliotekininkė