Kovo 16 d. – Knygnešio diena. Ta proga 4- ose klasėse apsilankė Birutė Morkevičienė – pedagogė, lituanistė, ilgametė Traksėdžio pagrindinės mokyklos direktorė, aktyvi Šilutės kultūrinio gyvenimo dalyvė, renginių iniciatorė ir organizatorė, Šilutės Trečiojo amžiaus universiteto literatų būrelio ir klubo „Moterų seklyčia“ narė.

Kartu atvyko garsi tautodailininkė Lietuvos menininkė, karpytoja, buvusi ilgametė mūsų mokyklos mokytoja Rūta Emigart Čiuželienė. Moterys papasakojo vaikams apie knygnešius, pristatė savo išleistas knygas, parodė karpinius. Mokiniai domėjosi iškarpytais karpiniais, sukurtais eilėraščiais. Birutė Morkevičienė davė mokiniams savo sukarpyto eilėraščio eilutes, kurie turėjo teisingai sudėlioti. Buvo linksma ir smagu. Mokyklos direktoriui, dailės mokytojai ir ketvirtokų mokytojoms padovanojo po savo knygą.

Nuoširdus ačiū už puikiai pravestą renginį, dovanas ir gerą nuotaiką. Lauksime kitų susitikimų.

Anžela Varanienė
4a klasės mokytoja