Didžiausia nuotolinė pamoka Lietuvoje „Mokonomika“ 2023

Kovo 9 dieną vyko didžiausia nuotolinė pamoka Lietuvoje „Mokonomika“, kurioje dalyvavo ir Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 1-10 klasių mokiniai.

Tai žinių šventė, skirta ir pasiekiama visų klasių mokiniams, jų mokytojams ir tėvams. Skambutis į ateitį – toks šių metų šūkis. „Mokonomikos“ pamoka prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus. Kūrėjai, atradėjai bei ekspertai  smagiai laiką leido su vedėjais Justina „Swedbank“ finansų labaratorijos eksperte ir Moku aštuntoku iš ateities, kurie nusikėlė laiko portalu iš ateities.

Mūsų laukė net 18 pamokų tvarumo, finansinio raštingumo, inovacijų ir kitomis aktualiomis temomis. Daugiau nei 18 mokytojų, ekspertų bei gerai pažįstamų veidų susirinko drauge, dalinosi žiniomis, patirtimi ir įdomiomis istorijomis apie ateitį. Visi pranešimai vyko 3 pogrupiuose ir vienu metu vyko skirtingoms klasėms: 1-4, 5-8 ir 9-12. Pertraukų metu taip pat buvo veiksmo ir pramogų.

Edita Bendžiuvienė
Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos karjeros specialistė