Lapkričio 24 d. mokykloje vyko renginys, skirtas mokiniams ir jų užsienio kalbų mokytojams. Popietėje dalyvavo anglų, rusų ir vokiečių kalbos mokytojos, bei jų deleguoti mokiniai. Popietės metu mokiniai ir jų mokytojai linksmai leido laiką skaitydami komiksus, deklamuodami eilėraščius, žaisdami ar vaidinimu perteikdami pamokančias istorijas. Renginį atidarė Ž. Bartkienės ir jos mokinių pasaka, vėliau L. Sadauskienės, N. Pociūtės, R. Tamošauskaitės bei jų parengtų mokinių eilės. Mokytoja E. Jatautaitė-Budrikienė ir jos mokinys vaizdžiai pristatė sveikatai naudingas gėrybes. Raiškiai pasakas skaitė mokytoja R. Naujokienė ir T. Saldukienė su savo deleguotais mokiniais. Galiausiai renginį vainikavo pasaka – žaidimas „Apple Jam”, kurio metu A. Skarbalienė ir jos mokiniai įtraukė visus renginio dalyvius. Popietės pabaigoje visi vaišinosi obuoliais ir uogiene. Kiekvienas renginio dalyvis tradiciškai buvo apdovanotas mokyklos mokinių kurtais knygų skirtukais.

Živilė Bartkienė
Anglų k. vyr. mokytoja