Rugsėjo 26 d. Šilutės Pamario progimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių ir jų mokytojų renginys ‚Let‘s Have Fun‘, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Renginyje dalyvavo Pamario progimnazijos ir Žibų pradinės mokyklos ketvirtokai su savo mokytojomis, taip pat Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai ir mokytojos Rasa Naujokienė, Živilė Bartkienė ir Edita Vaitkienė.

Mokiniai renginį pradėjo įvairių kalbų pasisveikinimo daina. Vėliau anglų kalba atliko lietuvių liaudies teatralizuotos pasakos performansą „Ropė“. Mokiniai taip pat atliko temines užduotis, naudodamiesi ‚Kahoot‘ programa ir planšetėmis. Šventę pradinukai ir jų mokytojai, bei renginio stebėtojai užbaigė šokiu „Jurgelis Meistrelis“. Pradinukai buvo apdovanoti spalvingais rašikliais, o Šilutės M. Jankaus trečiokai ir liaupsėmis dėl puikaus įvaizdžio ir aktyvaus dalyvavimo renginio veiklose. Renginys buvo aptartas glaudžiame jį stebėjusių mokytojų rate.

Živilė Bartkienė
Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos anglų kalbos vyr. mokytoja