Tarptautinei šeimos dienai paminėti Traksėdžių skyriuje buvo surengta sporto šventė „Aš ir tu pajudėkime kartu”, į kurią susirinko gausus būrys vaikų ir jų šeimų narių.

Pradžioje visi dalyviai išsirikiavo mankštai. Vadovaujami ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vaidos Sūdžienės ir skambant Flinto dainai „Piratų mankšta”, ugdytiniai su savo tėvais, močiutėmis, seneliais, broliais ir sesėmis pasiruošė varžyboms.

Po apšilimo jau sekė rimtos varžybos vaikams, mamoms, tėčiams ir visai šeimai: lindimas pro „tunelį”, šokinėjimas su kamuoliais, šokdynėmis, maišais, kamuoliukų rankiojimas, „skalbinių džiaustymas”, kamuolio varinėjimas, balionų pūtimas. Rungtynėms vadovavo mokytojos Remigija Šlyžiuvienė ir Rūta Šerniuvienė

Rimtai pasportavus, visi dalyviai pasistiprino ant laužo keptomis dešrelėmis.

Šventėje pralaimėtojų nebuvo, nes svarbiausia buvo gera nuotaika, bendravimo džiaugsmas ir bendruomenės sutelktumas.

Autorius
Pareigos