Vasario mėnesį, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai ir mokytoja, Klaipėdos dramos teatre žiūrėjo režisieriaus Pauliaus Tamolės spektaklį „Sniego karalienė“.

Visi buvome sužavėti aktorių vaidyba, dekoracijomis, puikia spektaklio atmosfera. Grįžę namo, nutarėme piešiniais ir laišku padėkoti vaidinusiems aktoriams.

Ir štai – atsakymas į mūsų laišką. Mus aplankyti sutiko Klaipėdos dramos teatro aktorius – Vaidas Jočys, kuris ir pats kažkada baigė Šilutės Martyno Jankaus mokyklą.

Aktorius Klaipėdos dramos teatre dirba jau dvidešimt metų ir sukūrė daugiau negu 70 vaidmenų, o kur dar vaidmenys kituose teatruose, kine ir televizijoje.

Susitikime su aktoriumi, mokiniai klausinėjo apie tai, kodėl pasirinko aktoriaus profesiją, vaidybą teatre, vaidmenis kine, aktoriaus gyvenimo kelią. Į visus klausimus, aktorius rasdavo linksmą, pamokantį atsakymą. Čia pat, salėje, mokiniams pravedė raiškaus kalbėjimo pamoką. O kiek buvo džiaugsmo, kai aktorius dalijo autografus ir kiekvienam užrašė savo palinkėjimą!
Atsisveikinome su aktoriumi dėkodami už padovanotas neužmirštamas emocijas ir linkėdami naujų vaidmenų.

Andžela Varanienė
3a klasės mokytoja