Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodą „Visos gėlės tau, mamyte“ organizavo Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių skyriaus priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lilija Venckienė. Paroda skirta Motinos dienai paminėti ir ja buvo siekiama skatinti vaikų kūrybiškumą ir saviraišką, originalumą bei plėtoti bendradarbiavimą tarp ugdymo įstaigų.

Parodoje eksponuojami įvairiomis dailės priemonėmis atlikti darbeliai, atspindintys vaikų jausmus ir emocijas, kurias jie skiria savo mamytėms. Gėlės darbeliuose atgijo pačiais įvairiausiais būdais: piešiant, klijuojant, konstruojant, lankstant iš popieriaus ir kitų medžiagų.

Dėkojame visiems parodos dalyviams už atsiųstus darbelius ir kviečiame jais pasigrožėti.

Lilija Venckienė
Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja