Akcija „Knygų Kalėdos“ per dešimtmetį tapo šventine mokyklos bibliotekos tradicija. Kasmet mokytojai ir mokiniai dovanoja mums visiems naujas ir perskaitytas knygas. Kad šiemet pagrindinė akcijos kryptis – mokyklos biblioteka, pajutome ir mes. Viena pirmųjų akcijoje suskubo dalyvauti lietuvių kalbos mokytoja Dalia Šulcienė ir dovanojo 12 knygų. Labai aktyvi buvo 1a klasė su iniciatore mokytoja Lijana Šerpytiene. Net šešiolika šios klasės mokinukų biblioteką pradžiugino dovanomis. Juk dovanodami knygą dalinatės savo gerumu su visais, o gražus pavyzdys užkrečia. Aplankė mus ir 4b klasės mokiniai: Justė Kuzaitė, Matas Genutis, Odrė Valeikė, Milda Pužaitė su šauniausia skaitytoja mokytoja Violeta Lukočiene. Puikių knygų dovanojo Adomas Petrikas 3b kl., Augustė Lukošiūtė 3a kl., Meda Mečaitė 6a kl., Paulina Bakutytė 5c kl., Modestas Pipiras 7b kl., Dovas Žąsytis 9a kl. Net po dvidešimt puikių knygų padovanojo UAB „Alma littera“ konkurso nugalėtojos Meda Gečaitė 6a kl. ir Goda Čiulkova 6c kl. Jau antrus metus prie akcijos prisijungia buvęs mokyklos mokinys Nerijus Dotas. Jis kaip Kalėdų Senelis atkeliauja tiesiai iš knygyno su maišeliu geriausių knygų. Neturime baltos žiemos, bet Jūsų dėka turime šiltas šiltas „Knygų Kalėdas“.

Bibliotekininkės dėkoja visiems ir kiekvienam atskirai!

Indra Sokolovienė
Bibliotekininkė