Septynias savaites nuo rugsėjo 1 d. iki spalio 23 d. internete buvo galima rasti po vieną ar kelis J. K. Rowling knygos „Ikabogas” skyrius. Juos perskaitę vaikai buvo kviečiami piešti iliustracijas. Geriausios 34 atsidūrė spausdintoje knygoje, kurią į lietuvių kalbą išvertė Eugenijus Ališanka, o šių metų gruodį išleido leidykla „Alma littera”.

34 geriausių iliustracijų autoriai apdovanoti prizais ir patys galėjo nuspręsti, kuriai iš savo labiausiai mėgstamų įstaigų – mokyklai, bibliotekai ar skaityklai jie skirs „Alma littera” įsteigtas 20 knygų dovanas.

Mūsų mokyklos 4-6 klasių mokiniai taip pat dalyvavo šiame konkurse – klausėsi skaitomų istorijų bei patys skaitė ir iliustravo.

Tarp konkurso laimėtojų pateko dvi šeštos klasės mokinės: Meda Gečaitė ir Goda Čiulkova. Dėkojame joms už nuostabius piešinius ir dovanotas knygas.

Plačiau apie konkursą ir nugalėtojus skaitykite: almalittera.lt

Edita Bendžiuvienė
Bibliotekininkė

Ramunė Petrikienė
Dailės mokytoja metodininkė