Kas paneigs, kad smagiausia atostogauti stovykloje! Tad kviečiame registruotis į vasaros stovyklą – kultūros edukaciją „KNYGOS ISTORIJA: NUO RAŠTO IŠTAKŲ IKI EKSLIBRISO“ Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Drauge atversime duris į paslaptingąjį rašto ir knygos pasaulį ir septinmyliais žingsniais žygiuosime jos istorijos labirintais, dalyvaudami edukacijose ir kūrybinėse dirbtuvėse. Nepamiršime ir linksmybių, pramogų, žaidimų…

Po sėslaus laikotarpio tebūnie turininga vasara!

Registruotis tel.: +370 441 45966; +370 441 45968. Vietų skaičius ribotas.

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Šilutės rajono savivaldybė.

Organizatorių renginio plakatas (11,1 MB)

Virginija Veiverienė
Vyriausioji bibliotekininkė
Šilutės rajono savivaldybės F. Bajoraičio viešoji biblioteka
Tel. +370 441 45966
www.silutevb.lt