Nuo 2020 m. kovo 16 d. iki kovo 27 d. mokiniams skirtos pavasario atostogos.

Atsižvelgdama į nepalankią epideminę COVID-19 (koronavirusinės infekcijos) situaciją Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2020 kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ nusprendė paskelbti trečią (visiškos parengties) civilinės saugos sistemos parengties lygį, taip pat paskelbė karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Siekiant apsaugoti save, artimuosius ir aplinkinius žmones, mokinių atostogų metu prašome laikytis visų, šiam laikotarpiui nustatytų, prevencinių rekomendacijų ir priemonių:

  1. Laikytis higienos reikalavimų: dažnai plauti rankas; reguliariai vėdinti patalpas; laikytis atokiau nuo sergančiųjų; patys čiaudėdami ar kosėdami prisidengti sulenkta alkūne arba švaria nosine; neliesti rankomis veido, nosies, akių, burnos; valgyti tik gerai termiškai apdorotą maistą; naudoti saugų ir švarų vandenį, laikytis kitų, šeimose aptartų taisyklių.
  2. Nesiburti į grupes, vengti komandinių ar grupinių žaidimų, kuo mažiau kontaktuoti su kitais žmonėmis (t. y. nesilankyti mieste, vaikų ir jaunimo susibūrimo vietose).
  3. Pasirūpinti IT priemonėmis su interneto prieiga (mobiliais telefonais, nešiojamais ar stacionariais kompiuteriais, planšetėmis) – nuo kovo 30 d. (iki atskirai nustatyto termino) mokymasis vyks nuotoliniu būdu. Nuotolinio mokymo formas ir būdus paskelbsime iki kovo 27 d. Tamo dienyne.

Karantino laikotarpiu daugelis mokyklos darbuotojų dirba nuotoliniu būdu. Mokiniai, tėvai, globėjai su mokytojais gali susisiekti elektroninio dienyno pranešimais. Mokyklos bibliotekos veikla (knygų išdavimas ir priėmimas) sustabdyta.

Mokyklos direktorius ir administracijos darbuotojai dirba laisvu darbo grafiku, pagal poreikį dalį darbų atlikdami nuotoliniu būdu. Lankymasis mokykloje ribojamas – tik darbuotojams, atliekantiems darbo funkcijas. Kitais klausimais kreiptis el. paštu: direktorius@mjankus.silute.lm.lt

Svarbi informacija tėvams, mokiniams ir mokytojams (santrauka iš ŠMSM ministro A. Monkevičiaus 2020-03-17 rašto)

Tel. 8 441 62041
Esant skubiam reikalui: Mob. tel. +370 686 37841
Kiti kontaktai – mokyklos tinklalapyje.

Audrius Astasevičius
Direktorius