Atšventusi savo dvidešimtmetį, 2020-uosius metus Vilniaus knygų mugė pasitiko su Jono Meko mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“. Mugėje vienoje vietoje susitinka visi, kurie domisi naujausia literatūra: leidėjai turi puikią progą pristatyti knygų naujienas, autoriai pabendrauti su savo gerbėjais. Lankytojai ne tik randa šaunių knygų laimikių, pabendrauja su mylimais rašytojais, bet ir puikiai praleidžia laiką dalyvaudami plačioje renginių programoje.

Lankymosi tradicinėje Vilniaus knygų mugėje dešimtmetį šventėme ir mes. Kai kurie mokiniai ir mokytojai mugėje – kasmetiniai lankytojai. Visus vienija bendras tikslas – meilė knygai. Mokiniai labai aktyviai dalyvavo ir muzikos salės renginiuose. O nuotraukos iš kultūrinių renginių parodys, ar mums būna smagu ir naudinga.

Indra Sokolovienė
Bibliotekininkė

Sandra Montvilė
Logopedė