Vasario 14 dieną Traksėdžių mokykloje buvo paminėta Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo diena, kurią papildė ir šv. Valentino dienos džiaugsminga nuotaika.

Šią dieną daugelis mokytojų pamokas vedė netradiciškai: į savo mokomuosius dalykus integravo tautinį-patriotinį ugdymą, akcentavo meilės svarbą ne tik artimam žmogui, bet ir tėvynei.

Po pamokų 5-8 klasių mokiniai dalyvavo protų kovoje „Aš labai myliu Lietuvą“, kurią organizavo matematikos ir lietuvių kalbos mokytojos Dalia Šlajienė bei Liudmila Kazlauskienė. Renginio tikslas buvo skatinti mokinius labiau pažinti ir puoselėti savo kraštą, ugdyti meilę ir pagarbą Lietuvai.

Žaidimo metu buvo sudarytos komandos, išrinkti kapitonai. Protų kova vyko 3 etapais. Kiekviename etape mokiniams buvo pateikti 5 klausimai. Ieškodami į juos atsakymų mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo istorijos, geografijos, literatūros bei muzikos žinias.

Renginys baigėsi saldžių prizų dalijimu.

Liudmila Kazlauskienė
Lietuvių kalbos mokytoja