Gruodis – ne tik paskutinis metų mėnuo, bet ir ruošimasis artėjančioms šventėms, laukimas stebuklo, praėjusių metų apmąstymas. Šiuo svarbiu laikotarpiu mokykla pakvimpa eglišakėmis, mokiniai kartu su mokytojais puošia klases, kabinetus bei kitas mokyklos erdves.

Šiemet kalėdinė šventė, pirmiausia, aplankė pačius mažiausius. Gruodžio 17-ąją dieną į mokyklą pas pradinių klasių mokinius atvyko „Drakoniuko“ teatro aktoriai, kurie padovanojo nuotaikingą spektaklį “Kalėdos kvepiančios cinamonu”. Vaidinimo metu vaikai šoko kartu su linksmuoliu Meduoliu ir išdaigininke Kaitra. Visų lauktas ir pasiilgtas Kalėdų senelis mokė naujų dainų ir žaidimų. Po spektaklio vaikai su savo mokytojais ir tėveliais susibūrė klasėse, išsakė vieni kitiems gražiausius palinkėjimus.

Gruodžio 20-ąją mokykloje vyko netradicinio ugdymo dieną , ,Kalėdų džiaugsmas“. Šventiškai pasipuošę rinkosi vyresniųjų klasių mokiniai. Kalėdinė muzika, dainos, eilėraščiai bei šokiai visus nuteikė artėjančių švenčių džiaugsmui. Mokiniai varžėsi dėl geriausios bei įdomiausios kaukės.

Pakilia nuotaika, linkėdami vieni kitiems ramybės, išsiskirstėme į namus ruoštis didžiosioms metų šventėms.

Liudmila Kazlauskienė,
Lietuvių kalbos mokytoja