2019 m. gruodžio 4 dieną Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje vyko viktorina – protmūšis, skirtas Pasaulinei AIDS dienai paminėti. Jame dalyvavo 8 – 10 klasių mokinių komandos – septynios komandos po 5 mokinius. Renginį organizavo biologijos mokytojos Birutė Martinkienė ir Jovita Ranauskienė bei visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Rasa Bertašienė.

2019 m. gruodžio 6 dieną Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyriuje taip pat vyko viktorina „AIDS: geriau žinoti 19“. Viktorinoje dalyvavo 5 – 8 klasių mokiniai – trys komandos po 5 mokinius. Renginį organizavo mokyklos socialinė pedagogė Jolita Lileikienė ir visuomenės sveikatos specialistė Rasa Bertašienė, komandas vertino ir balus skyrė mokyklos pavaduotoja Rita Užgalienė.

Skaidrių pagalba komandoms buvo pateikta informacija, taip pat ir viktorinos klausimai ŽIV ir AIDS temomis. Mokiniai pagilino jau turimas savo žinias apie ŽIV/AIDS ir smagiai praleido laiką. Viktorinos dalyviams buvo įteiktos Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanėlės.

Rasa Bertašienė,
Visuomenės sveikatos specialistė