Šių metų gruodžio 3 dieną vyko logopedės Sandros Montvilės ir specialiosios pedagogės Simonos Griciūtės organizuota srautinė integruota 5-10 klasių specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių veikla „Atgijusi pasaka puošia eglutę“. Veiklos metu mokiniai iš popieriaus kūrė pasakos , ,Pirštinė‘ ‘ personažus, karpė snaiges, iš pasakos teksto darė spalvotą girliandą. Mokiniai kartu sekė pasaką, ją inscenizavo, žaidė kūrybinius žaidimus. Šis užsiėmimas lavino mokinių vaizduotę, smulkiąją motoriką, skatino kūrybiškai bendrauti ir bendradarbiauti. Kuriant nors ir mažiausią rankdarbį perduodamas šilto bendravimo malonumas, atradimo džiaugsmas ir, svarbiausia, žinojimas, kad aš tikrai galiu kurti.

Pagamintais žaisliukais gruodžio 5 dieną mokiniai papuošė H. Šojaus dvaro alėjoje stovinčią eglutę. Už dalyvavimą veikloje vaikai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldainiais.

Sandra Montvilė,
Vyresnioji logopedė

Simona Griciūtė,
Specialioji pedagogė