Spalis – tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo. Šventiškai pasipuošėm mokyklos biblioteką ir nusprendėm į svečius pasikviesti Šilutės raj. savivaldybės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos atstovus. Bibliotekos komanda mielai sutiko ir atvyko su savo interaktyvia programa, aparatūra ir prizais. Svečiai surengė mūsų mokyklos mokiniams viktoriną – „Protmūšį“. Į mūšį stojo net 11 šaunių komandų. Puiki proga pasitikrinti žinias ir pažaisti. Mokiniai ne tik atsakinėjo į parengtus klausimus, teko ir padainuoti. Kokia šventė be dainų?

Susumavus viktorinos rezultatus, išrinktos trys nugalėtojų komandos, surinkusios didžiausią balų skaičių. Kas jie tokie, pamatysite iš nuotaikingų renginio akimirkų. Viktoriną vedė buvusi mūsų mokyklos mokinė Ilona, fotografavo Kristina, taip pat buvusi mūsų mokyklos mokinė. Ir joms buvo gera sugrįžti į savo mokyklą.

Bibliotekininkės Edita ir Indra dėkoja už gražią šventę kolegoms ir labai džiaugiasi puikiais, aktyviais mūsų mokyklos mokiniais.

Edita ir Indra
Bibliotekininkės