Lapkričio 8d. (penktadienį), 1200-1330 val. mokykloje vyks civilinės ir priešgaisrinės saugos kompleksinės pratybos. Pratybų tikslas: saugi ir operatyvi mokinių ir darbuotojų evakuacija, kilus gaisro pavojui.

Pratybų eiga:

  • 1200 val. prasideda pamoka. Mokiniai į pamoką ateina pasirengę evakuacijai (apsirengę viršutiniais rūbais).
  • 1215 val. įjungiamas gaisro pavojaus signalas, mokytojai suskaičiuoja savo klasėse mokinius, įsitikina, ar yra visi vaikai. Mokiniai su mokytojais išeina į koridorių ir tvarkingai eina evakuacijos planuose pažymėtų artimiausių evakuacinių išėjimų link (klasėse lieka mokinių kuprinės, krepšiai su mokykliniais reikmenimis).
  • Atvyksta ugniagesiai-gelbėtojai.
  • Išėję į lauką visi operatyviai renkasi mokyklos stadione, sustoja klasėmis. Mokytojai suskaičiuoja mokinius, perduoda skaičius mokyklos direktoriui.
  • Paskelbus evakuacijos pabaigą, mokiniai grįžta į klases pasiimti asmeninių daiktų.

1230-1330 val. mokyklos kieme ugniagesiai-gelbėtojai mokiniams pristato gaisro gesinimo techniką, atsako į klausimus.

Audrius Astasevičius
Direktorius