Šių metų rugsėjo 27 dieną buvo vykdoma srautinė integruota specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių veikla „Rudeninis skirtukas knygai“. 5-10 klasių mokiniai, vadovaujant specialiajai pedagogei Simonai Griciūtei ir logopedei Sandrai Montvilei. iš medžių lapų gamino skirtukus knygai. Per užsiėmimą mokiniai ne tik lavino smulkiąją motoriką, vaizduotę, bet ir prisiminė, kokių medžių lapus jie išmargino. Taip pat buvo kalbėta ir apie pagarbą mokytojui, jo darbui. Iš padarytų mokinių darbų mokytojų kambaryje rugsėjo 30 dieną buvo parengta paroda „Auksinis lapelis mokytojui“. Mokytojų dieną mokytojai galėjo išsirinkti po vieną jiems labiausiai patikusį lapelį ir jį naudoti kaip knygos skirtuką. Tegul auksiniai medžių lapai puošia ne tik mokyklos kiemą, bet ir mokytojų knygas…

Simona Griciūtė
Specialioji pedagogė

Sandra Montvilė
Logopedei