Šių metų balandžio mėnesį mokykloje buvo vykdomas mokyklinis integruotas specialiojo ugdymo ir bibliotekininkių projektas „Mėgstamiausias pasakos herojus“. Projekte dalyvavo 2–10 klasių specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniai. Pirmoji projekto dalis įvyko balandžio 9 dieną. Bibliotekininkė Indra Sokolovienė mokiniams pravedė pamokėlę apie pasakas. Per ją supažindino su bibliotekoje esančiomis pasakų knygomis, sekė įdomias pasakas ir diskutavo su vaikais, kodėl naudinga jas skaityti. Po pirmosios projekto dalies mokiniai, vadovaujami logopedžių Sandros Montvilės, Daivos Ivanovos ir specialiosios pedagogės Simonos Griciūtės, piešė savo mėgstamiausių pasakų herojus. Vyresniųjų klasių mokiniai patys kūrė stebuklines istorijas. Antroje projekto dalyje, kuri įvyko balandžio 17 dieną, bibliotekininkė Edita Bendžiuvienė mokiniams pravedė užsiėmimą apie knygos atsiradimo kelią. Per užsiėmimą mokiniai patys praktiškai galėjo pamėginti įrišti savo pieštus ir rašytus darbus. Pasibaigus projekto vykdymui nuo balandžio 19 dienos iki gegužės 10 dienos bibliotekoje surengta projekto metu įrištų knygų paroda. Atlikdami veiklas mokiniai lavino smulkiąją motoriką, vaizduotę, gramatinį kalbos taisyklingumą, vaikai buvo skatinami skaityti knygas.

Simona Griciūtė
Pareigos

Sandra Montvilė
Pareigos