„Mylėkite savo žemę…“,- tokiais ketvirtokų literatūrinės kompozicijos žodžiais kovo 20 dieną pasitikome atėjusį pavasario lygiadienį. Ši diena sutapo su mokyklos integruotų mokomųjų dalykų projektine veikla „Metų virsmas“. Susirinkusiems mokyklos fojė biologijos mokytoja Aldona Gavutienė priminė, kad kovo 20-21 dienomis skirtingose Žemės vietose dienos ir nakties trukmė tampa vienoda, akcentavo, kad visi turėtume pagalvoti apie mūsų planetos problemas, atsakingai žiūrėti į gamtos išsaugojimą ne tik Žemės dieną, kad kiekvienas savo elgesiu prisidedame prie aplinkos taršos mažinimo.

Popierinės pradinių klasių mokinių rankų darbo gėlės sužydėjo mokyklos kiemelyje, „nutūpė“ pirmieji paukšteliai. Grįžtantiems sparnuočiams vyresniųjų klasių mokinių pagaminti inkilėliai buvo įkelti į medžius ir jau laukia savo gyventojų. Šiais kūrybiniais darbais mokiniai norėjo parodyti rūpestį ir pagarbą mūsų planetai – Žemei.

Nors saulutė ir nenoriai lindo iš po debesų, tačiau gera nuotaika praskaidrino darganotą dieną.

Liudmila Kazlauskienė
Pradinių klasių mokytoja