Advento metas pasirinktas mokykliniam meninio skaitymo konkursui. Jis skirtas besibaigiantiems Lietuvos šimtmečio, Daukanto, Vydūno metams. Skaitovai rinkosi lietuvių ir užsienio rašytojų kūrinius. Visi stengėsi savo įtaigiu balsu, intonacija, teksto prasmingumu emociškai paveikti žiūrovus, kurių susirinko nemažas būrys. Mokinius vertino komisija: mokytoja ekspertė Violeta Lukočienė, mokytoja metodininkė Nijolė Pociūtė, bibliotekininkė Indra Sokolovienė. Kol komisija tarėsi ir rinko skaitovus, kurie atstovaus mūsų mokyklai rajoniniame ture, renginio vedėjos septintokės Eva ir Guoda pakvietė žiūrovus į improvizuotus poezijos skaitymus prie kalėdinės eglutės. Į meninę provokaciją įsitraukė ir mokiniai, ir mokytojai.

Mokyklinio meninio konkurso laimėtojais tapo 6c klasės mokinė Rūta Jančauskaitė, kuri deklamavo Daivos Čepauskaitės eilėraštį „Auksinė skruzdėlė“, 8c klasės mokinė Rūta Mielytė – Ramutės Skučaitės „Neužmirštuolė“ ir 10a klasės mokinys Rokas Proškinas, skaitęs Marcelijaus Martinaičio „Prisiminimą“ („Serbenta“).

Dalia Šulcienė
Lietuvių kalbos mokytoja