Pirmasis partnerių susitikimas ir mokymai Turkijoje

Šiais mokslo metais Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje prasidėjo dar vienas Erasmus+ programos KA2 mokyklų mainų strateginės partnerystės projektas „Atverkite duris į skaitmeninį pasaulį: antrosios kartos saityno įrankiai“.Pirmasis partnerių (mokytojų) susitikimas ir mokymai įvyko 2019 m. vasario 25-28 dienomis Giresuno mieste, Turkijoje. Jame mokyklą atstovavo anglų kalbos vyresnioji mokytoja Roberta Tamošauskaitė ir biologijos mokytoja metodininkė Jovita Ranauskienė.
Susitikime dalyvavo partneriai iš Rumunijos, Graikijos, Lenkijos, Turkijos ir Lietuvos. Šių mokymų tikslas buvo susipažinti, išmokti naudoti bei pritaikyti antros kartos saityno įrankius: Mentimeter, Kahoot ir Aurasma (HP Reveal).
Džiaugiamės mokyklos tarptautinių santykių plėtra, sėkmingo bendradarbiavimo pradžia su naujais partneriais, bei tikime projekto pridėtine nauda visai mokyklos bendruomenei.

„Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.“