Rugsėjo mėnesį Tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda lankosi Lietuvos mokyklose, drąsiai spaudžia rankas gabiausiems ir nuoširdžiai sveikina juos su pavasario semestro pasiekimais!

KINGS olimpiados komanda aplankė ir mūsų mokyklos mokinius bei juos ruošusius mokytojus! Kartu su gražiomis emocijomis, diplomais mokiniams ir padėkoms mokytojams galėjome viešai pasveikinti gabiuosius KINGS olimpiados finalistus!

Sveikiname jaunuosius praėjusių mokslo metų pradinukus finalistus ir jų mokytojas Vilmą Gečienę ir Snieguolę Diekantienę:

 • Gustė Petrauskytė
 • Aurimas Paulikas
 • Austėja Šneideraitytė
 • Pijus Tumpis
 • Pranas Balčiūnas
 • Goda Stražnickaitė
 • Armandas Dyglys
 • Gerda Vaitkutė
 • Titas Saročka
 • Žilvinas Bernotas
 • Aistė Žemaitytė
 • Kamilė Narvydaitė
 • Neimantas Šiaulys
 • Urtė Patricija Erciūtė
 • Enrika Pukštytė
 • Gabija Zalcaitė
 • Jorė Kairytė
 • Aronas Anučiauskas
 • Kajus Vaitkus
 • Evelina Kanclerytė
 • Skaistė Venckutė

Norime pakviesti dalyvauti šiais mokslo metais visus norinčius dalyvauti KINGS bei pranešti, kad registracija (www.kings.lt) į rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir KINGS komanda kviečia visus mokinius į NEMOKAMĄ kvalifikacinį olimpiados etapą, kuris vyks spalio 8-26 dienomis internetu!

Didžiuojamės aktyviais, sumaniais ir iššūkių nebijančiais mokiniais ir tikimės, jog rudens semestro metu jų tik pagausės!

KINGS komanda