Pirmasis partnerių susitikimas Čekijoje

Šiais mokslo metais Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje prasidėjo Erasmus+ programos KA2 mokyklų strateginės partnerystės projektas „Įrašyta į akmenį“. Pirmasis partnerių (mokytojų) susitikimas įvyko  2018 m. spalio 22-25 dienomis Novy Jičin mieste, Čekijoje. Jame mokyklą atstovavo anglų kalbos mokytoja metodininkė Aida Skarbalienė ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė Rita Barkauskienė.
Susitikime dalyvavo partneriai iš Italijos, Rumunijos, Jungtinės Karalystės, Ispanijos, Turkijos, Čekijos ir Lietuvos. Šio susitikimo metu buvo aptarti projekto tikslai ir užduotys, pasiskirstyta projekto administravimo veiklomis.  Atidžiai išanalizavus projekto paraišką, išsamų darbų planą ir grafiką, ypatingas dėmesys buvo skirtas pirmųjų projekto metų suplanuotų veiklų analizei bei mobilumų datoms.
Džiaugiamės mokyklos tarptautinių santykių plėtra, sėkmingo bendradarbiavimo pradžia su naujais partneriais, bei tikime projekto pridėtine nauda visai mokyklos bendruomenei.

 

Aida Skarbalienė, Rita Barkauskienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.