Mūsų mokyklos 8-ų klasių mokinių komanda jau antrą kartą sudalyvavo internetiniame projekte ,,Let’s Create a Story”, organizuojamame Tauragės Žalgirio gimnazijos mokytojų. Projekto tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybingai bei originaliai reikšti savo mintis, bendrauti ir bendradarbiauti.
Lietuvos ir užsienio šalių mokyklos, norinčios dalyvauti projekte, visų pirma, užsiregistruoja, o tada organizatorių yra suskirstomos į grupes istorijų kūrimui anglų kalba. Vienos mokyklos komanda kuria pasakos pradžią, kitos – pasakos vidurį, o trečioji – pabaigą. Kūrybinis darbas papildomas pačių mokinių pieštomis iliustracijomis sukurtai pasakos daliai. Nors projektas organizuojamas tik trečią kartą, šiais mokslo metais partnerių skaičius nuo 12 mokyklų išaugo iki 37, o lietuvių būrį papildė latviai, lenkai ir čekai.
Tai dar kartą įrodo, kad jaunimui nestinga nei motyvacijos darbui tarptautinėse komandose, nei kūrybinių idėjų.
Pasidžiaugti mūsų darbais galite čia:
2016-2017 mokslo metais sukurta elektroninė knyga:
https://view.joomag.com/one-country-many-stories-2017/0477498001488911879?preview
2017-2018 mokslo metais sukurta elektroninė knyga:
https://view.joomag.com/lets-create-a-book/0801487001515694576?preview

 Aida Skarbalienė,
Anglų kalbos mokytoja metodininkė