UAB „Šilutės vandenys“ organizavo Šilutės raj. moksleivių foto darbų konkurso I etapą „Vandens ženklai“. Paskelbtame konkurse dalyvavo pradinių klasių mokytoja ekspertė Violeta Lukočienė ir biologijos mokytoja metodininkė Birutė Martinkienė su mokinukais.

Konkurso tikslas – skatinti mokinių saviraišką ir kūrybiškumą, ugdyti jų aplinkosaugines nuostatas, diegti ekologinę kultūrą, formuojant požiūrį į mus supančią aplinką, atkreipti dėmesį į vandenį, kaip gamtos vertybę, kurią privalome tausoti ir saugoti.

Iki 13 metų I vietą laimėjo 1b klasės mokinė Odrė Valeikė, III vietą – 6a klasės mokinė Vakarė Tunaitytė. I vietą nuo 13 metų laimėjo 6a klasės mokinys Domantas Mulskis.

Odrės, Vakarės, Domanto darbai dalyvavo respublikiniame konkurso baigiamajame etape. Mokiniai apdovanoti diplomais, piniginiais prizais. Mokytojoms įteikti Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro diplomai bei asmeninės dovanos.

Violeta Lukočienė
Mokytoja ekspertė