Gegužės 9 dieną 6a klasės mokiniai vyko į kelionę keliais tikslais: aplankyti Palangos oro uostą, susipažinti su profesijomis, o fizinio parengimo ir sveikos gyvensenos įgūdžius stiprino Klaipėdos pramogų parke „Kar kar”.

„Ugdymo karjerai” koordinatorė Edita Bendžiuvienė šiais metais tęsia projekto „Šok į tėvų klumpes” veiklą. Domanto Mulskio tėvelis leitenantas Donatas Mulskis viešojo saugumo tarnybos prie VRM Klaipėdos dalinio 2-os kuopos sargybos viršininkas dirbantis Palangos oro uoste suorganizavo ekskursiją po oro uosto teritoriją, kurią vedė vyresnysis leitenantas Arūnas Bražas Viešojo saugumo tarnybos prie VRM Klaipėdos dalinio 2-os kuopos vadas. Mokiniai atliko įvairias saugumo procedūras, aplankė skrydžių centrą, uždavė daug klausimų darbuotojams. Ugdytiniai susipažino su lakūno, stiuardo, oro uosto darbuotojo ir kitomis profesijomis.

Su pramogų parko darbuotojų, trenerių darbu šeštokai susipažino Klaipėdoje. Sužinota, kad pagrindinės savybės kurių reikia tokios profesijos žmonėms,- kantrybė, komunikabilumas, geras humoro jausmas, nepriekaištinga fizinė forma. Pramogaujant, sportuojant ne vieną kartą prireikė darbuotojų pagalbos, taigi būtent per patirtį suvoktas tokių profesijų žmonių darbo specifika.

Dalia Šulcienė
6a klasės vadovė