Jau vienuoliktą kartą šalyje organizuojamas Nacionalinis diktantas, kurio šūkis , ,Nacionalinis diktantas: daugiau negu rašyba. Ateik. Rašyk. Išsaugok.“ Šiemet jis vyko kovo 2 dieną. Diktantą Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje rašė ir lietuvių kalbos žinias pasitikrinti panoro penkiolika šilutiškių, dešimt iš jų – mūsų mokyklos moksleiviai, paraginti lietuvių kalbos mokytojų Dalios Agintienės ir Dalios Šulcienės. Moksleiviams draugiją palaikė ir kelios bibliotekininkės. Dalyviai rašė Juliaus Sasnausko tekstą , ,Vienkartinumas“. Konkurso rengėjai pabrėžia, kad tai nėra egzaminas, bet puiki galimybė prasmingai ir šauniai prisidėti prie mūsų kalbos puoselėjimo, Lietuvos šimtmečio paminėjimo.

Šauniųjų mūsų mokinių, dalyvavusių diktante, dešimtukas: E. Karolytė, D. Mulskis, M. Dargevičiūtė, K. Lingytė (6a); E. Sudeikytė, R. Poškaitė (7b); D. Kinčiutė, K. Kislinkaitė (8c); R. Mockus, E. Stančaitis(8b).

D. Šulcienė
Lietuvių kalbos mokytoja