Kovo 2-ąją dieną 8a klasės mokiniai lankėsi A.Budriko įmonėje „Nestandartiniai baldai“. Įmonės darbuotojai mus pasitiko vaišindami saldainiais, išlydėjo su dovanomis -kiekvienas gavo po medinę pieštukinę. Tai prizas pirmiesiems lankytojams susidomėjusiems baldininko profesija.
Individuali Alvydo Budriko įmonė įsikūrusi Šilutės mieste. Tai viena iš seniausių nestandartinių baldų gamintojų vakarų Lietuvoje. Įmonės direktorius pasakojo, jog jau vaikystėje žinojęs, kad baldų gaminimas – šeimos verslas, kurį tęsiu eidama tėčio pėdomis. Jo sūnūs taip pat su malonumu tradicijų nelaužo. A.Budrikas teigė, jog įmonė tenkina net ir pačių įnoringiausių klientų norus ir vizijas, pasiūlydama jiems nepriekaištingos kokybės, išskirtinio dizaino ir itin modernios projektacijos nestandartinius baldus. Įmonėje dirba apie 60 darbuotojų, 11 iš jų – moterys.
Įmonės direktorius A. Budrikas kartu su gamybos vadovu Šarūnu Aleknavičiumi ne tik smulkiai papasakojo, bet ir aprodė visas gamybines patalpas. Turėjome galimybę iš arti pamatyti nestandartinę svetainės spintą, kurios aukštis 3m 80cm , o plotis apie 6m 10cm. Stebėjome kaip gaminamas didžiausias baldas, grožėjomės ornamentais, apipurkštais aukso dulkėmis.
17 metų dirbanti įmonė taiko naujausias technologijas bei moderniausias medžiagas.
Įmonėje, tikimės, lankėmės pirmąjį, bet ne paskutinį kartą.

Edita Bendžiuvienė,
bibliotekininkė, ugdymo karjerai koordinatorė

Eglė Jatautaitė-Budrikienė,
8a klasės vadovė