Kovo 9-oji – ugdymo diena mūsų mokykloje – buvo skirta Mažosios Lietuvos pažinimui ir pavadinta „Praėjusio laiko ženklai ir herojai“.

Vokiečių rašytojas Hermanas Zudermanas, gimęs Šilutės priemiestyje Macikuose, – labai ryškus praeities laiko ženklas. Jį paminėjome integruota Šilutės kamerinio dramos teatro, mokyklos bibliotekos ir literatūros edukacine programa „Namo statymas“ pagal H. Zudermano apysaką „Jonas ir Erdmė“.

6a, 7a,7c, 10a ir 10b klasės mokiniai turėjo galimybę ne tik pažiūrėti profesionalių aktorių inscenizaziją, naujai pažvelgti į mūsų krašto gamtos stichiją – potvynį, bet ir pajausti teatro kalbos specifiškumą, aktorių profesijos ypatumus.

Po spektaklio klasės valandėlių metu toliau kalbėta mūsų krašto praeities temomis, organizuotos viktorinos apie Mažąją Lietuvą ir kitokios veiklos.

Edita Bendžiuvienė,
Bibliotekininkė, ugdymo karjerai koordinatorė

Dalia Šulcienė,
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė