Turiningai ir įdomiai vyko ugdymo procesas Karjeros planavimo dieną. Pirmokai ir antrokai susipažino su floristo ir šaltkalvio profesijomis, kurias vaizdingai pristatė mokinių tėveliai Irina Zlotnikova ir Vaidotas Mockus. Trečiokai vyko į Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filialą, kur apie bibliotekininko darbą pasakojo bibliotekininkė Vida Paldauskienė. Ketvirtos klasės mokiniai stebėjo ikimokyklinio ugdymo pedagogių veiklą darželyje. 5-7 klasių berniukai susidomėję klausėsi pasakojimo apie santechniko profesiją, apžiūrėjo įrangą ir medžiagas, kurias pristatė santechnikas Gintaras Žulkus, o tuo tarpu mergaitės gilinosi į manikiūro paslaptis, atskleistas visažistės Indrės Rimkienės. Aštuntokai vyko į autoservisą, kur juos su automobilių mechaniko profesija supažindino įmonės savininkas Antanas Šlajus.

Rita Užgalienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui