Sausio 13 dieną mokykloje vyko Meninio skaitymo konkursas „Skaitome Lietuvai“, skirtas artėjančiam mūsų Tėvynės 100-mečiui. 5-10 klasių mokiniai, paraginti savo lietuvių kalbos mokytojų, rinkosi tekstus, kurie atspindėtų, pasak F. Biufono, jų protą, sielą ir skonį. Renginio vedėjai šeštokai Vakarė ir Laurynas pristatė skaitovus ir komisiją. Komisijos pirmininku šiemet sutiko būti Šilutės kamerinio dramos teatro aktorius Vygantas Paldauskas, komisijos narėmis buvo mūsų mokyklos pavaduotojos Dalia Šiaudvytienė ir Laima Aušrienė. Aktorius mokiniams perskaitė ištrauką iš mūsų krašto rašytojo A. Šikšniaus knygos.

Išklausyta dvi dešimtys įvairių poezijos ir prozos kūrinių. Konkurso nugalėtojais tapo ir rajoniniame ture dalyvaus šie mokiniai: iš 5-8 klasių koncentro: Emilija Drabkinaitė, 5a klasė, mokytoja Dalia Agintienė (Skaitė Violetos Palčinskaitės „Pelėdos knygynas“); Karina Kislinkaitė , 8c klasė, mokytoja Dalia Agintienė (Skaitė Justino Marcinkevičiaus „Prometėjas“). Iš 9-10 kl. – Rokas Proškinas, 9a klasė, mokytoja Laima Giržadienė (Skaitė Vinco Giedros „Būtinybė“). Visi dalyviai buvo apdovanoti lietuviškomis trispalvėmis, o laureatai bus apdovanoti padėkos raštais. Baigdamas konkursą, komisijos pirmininkas išsakė savo pastabas ir pagyrimus. Įvairūs renginiai „Skaitome Lietuvai“ bus tęsiami visus Šimtmečio metus.

Dalia Šulcienė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė