Liaudies išmintis moko, kad kartu nueiti keliai trumpesni, pasidalinti vargai lengvesni, o džiaugsmai didesni. Todėl mokyklos bendruomenė aktyviai įsijungė į visą advento laikotarpį trukusią, tradicinę gerumo akciją „Dovanojančios rankos“. Diskutavome, ką reiškia dovanoti ir kokios gali būti dovanos. Mokėmės dalintis, pastebėti kitą – kitokį, būti geresni, draugiškesni, jautresni. Akcijos metu rinkome drabužėlius, higienos ir kanceliarines priemones, knygutes, žaisliukus ir kitokias dovanėles Šilutės rajono nepasiturinčių šeimų vaikams ir vienišiems žmonėms. Gražiai supakuotas dovanas perdavėme Šilutės Šv. Kryžiaus parapijos „Caritas“ savanoriams, kurie tarpininkavo jas įteikiant.

Akcijos organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems, nelikusiems abejingais ir pasidalijusiems savo gerumu. Linkime prasmingų artėjančių švenčių.

R. Zdanevičienė
Etikos vyr. mokytoja