Spalio 10 d. Traksėdžių progimnazijos skyriaus ikimokyklinių grupių ugdytiniai susirinko į Rudens šventę „Dėdės Derliaus dovanos“, kurią organizavo ir pravedė auklėtoja Rūta Šerniuvienė ir muzikos vadovė Rasa Dulkienė.

Jau nuo ankstyvo ryto darželio bendruomenė plušo dėliodama „Rudens Mandalą“. Jai buvo panaudota daugybė kilogramų įvairių daržovių ir vaisių: bulvių, morkų, kopūstų, burokėlių, obuolių, moliūgų ir dar nemažai kitų. Su šia dėlione ikimokyklinės grupės dalyvauja respublikiniame projekte „Rudens Mandala“, kurį organizuoja Jurbarko rajono Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla.

Šventinės popietės metu vaikai kartu su pedagogais ir tėveliais surengė šventinį pasirodymą su dainomis šokiais, eilėraščiais ir daržovių bei vaisių ragavimu. Šventės kulminacija tapo daržovių troškinio ragavimas, kurį išvirė darželio darbuotojai, o reikiamus produktus gabeno visa įstaigos bendruomenė.

Lilija Venckienė
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė