Kovo 24 d. mokyklos sporto salėje vyko tarptautinio projekto IAAF Vaikų lengvosios atletikos varžybos, kurias pravedė šio projekto kuratorė – Šilutės r. Kintų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Lina Leikuvienė ir mokyklos kūno kultūros mokytoja Snaigė Svipaitė. Organizatorėms talkino mokytojos Loreta Butkienė, Jolita Lileikienė, Jūratė Jasaitienė, Aldona Potrienė. Rungčių sektoriuose teisėjavo 7 klasės mokiniai.

Žaidynėse dalyvavo 3-6 klasių mokiniai. Jie buvo suskirstyti į geltonųjų, raudonųjų, žaliųjų, mėlynųjų ir rožinės spalvos komandas, kurios rungėsi estafetiniame bėgime, ieties metimo, šuolio į tolį iš vietos, vikrumo, 1 kg kamuolio metimo ir ištvermės rungtyse.

Pasibaigus varžyboms mokyklos pavaduotoja ugdymui Rita Užgalienė visus dalyvavusius apdovanojo padėkos raštais.

Rita Užgalienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui