Kovo 20 d. Traksėdžių progimnazijos skyriuje buvo švenčiama Žemės diena. Pirmieji Žemei nusilenkė ikimokyklinių grupių ugdytiniai. Vadovaujami auklėtojų Genės Danielienės ir Rūtos Šerniuvienės mažyliai darželio aplinką ir medžius papuošė gėlėmis.

Vėliau 1-8 klasių šokėjų grupė atliko „Šokį žemei“, kurį parengė kūno kultūros mokytoja Snaigė Svipaitė. Tokiu būdu buvo prisidėta prie respublikinės akcijos „Apkabinkime žemę“, kurią inicijavo asociacija „Gyvoji planeta“. Šokio filmuota medžiaga bus patalpinta socialiniame tinkle You Tube.

Žemės dienai buvo skirta ir 5-8 klasių mokinių viktorina, pareikalavusi žinių, išmonės ir komandinės vienybės. Viktoriną organizavo biologijos mokytoja Aldona Gavutienė.

Rita Užgalienė
Pavaduotoja ugdymui