Mūsų klasės bendruomenė labai dėkinga Šilutės Šaulių 8-ąjai kuopai už suorganizuotą Vasario 16 dienos žygį „ Aplink Šilutę“. Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai kartu su tėveliais, vasario 16 dienos rytą rinkosi mokyklos kieme. Pasipuošę trispalvėmis, šypsena ir gera nuotaika atžygiavome prie Hugo Šojaus dvaro. Pasirinkome maršrutą ir lydimi šaulių kartu su kitais miestelėnais pradėjome žygį. Iki širdies gelmių sujaudina, kai mamytė su trimis savo vaikučiais, iš kurių vienas dar vežimėlyje, o kiti įsikibę į mamytės rankytę, įveikia visus sunkumus ir pasiekia tikslą. Smagu stebėti, kaip tėveliai su vaikais studijuoja žemėlapį ir ieško reikalingų nuorodų, jaudina, kai pasiekus tikslą tėtis su pasididžiavimu apgobia dukros pečius trispalve. Ar reikia geresnio tautiškumo pavyzdžio? Smagu, kai šventinę dieną gali praleisti su klasės draugais, šeimos nariais, pasidžiaugti pavasarišku oru ir taip originaliai pasveikinti Lietuvą.

Jolanta Kutkienė
3a klasės mokytoja