Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyriaus bendruomenė paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. 99 – ąjį Lietuvos gimtadienį pirmieji pradėjo švęsti ikimokyklinių grupių vaikučiai. Visą savaitę darželyje buvo ruošiamasi šiai šventei. Vaikai kartu su auklėtojomis Lilija Venckiene, Genute Danielienė ir Rūta Šerniuviene piešė, karpė, klijavo, gamino vėliavėles ir kitokius darbelius, puošė grupių erdves. O Vasario 16 – osios išvakarėse vyko šventinis rytmetis, kurio metu Lietuvą pagerbėme dainomis, rateliais ir eilėraštukais.

Vėliau prie sveikinimų prisijungė ir 1-8 klasių mokiniai bei mokytojai. Kiekviena klasė iš anksto pasigamino vėliavėles su linkėjimais Lietuvai ir pritvirtino jas prie balionų. Po paskutinės pamokos visi kartu išklausėme Lietuvos himną ir pradinukų skaitomas eiles. Po oficialiosios dalies visi skubėjome į kiemą, kur buvo leidžiami į orą trijų spalvų balionai su gražiausiais žodžiais, skirtais Lietuvai.

Šią sveikinimo akciją organizavo socialinė pedagogė Jolita Lileikienė ir tikybos mokytoja Audronė Denisevičienė.

Jolita Lileikienė