Antradienį, gegužės 03 dieną Hugo Šojaus konferencijų centre vyko Lietuvos moksleivių sąjungos organizuojami mokymai. Šios mokymus vedė renginių vedėjas – Tautvydas Lubys. Jis pasidalino savo patirtimi, patarė, kaip siekti savo svajonių, ragino, bei motyvavo. Buvo labai linksma, tuo pačiu ir labai įdomu, kai žmogus sergantis asma, dviračiu įveikia tokius atstumus kaip: Palanga – Vilnius – Palanga, ir dar ketina vykti į Lisaboną! O tai yra 4204 kilometrų! Renginio metu buvo kalbama, jog savanaudiškumas – tai geroji žmogaus pusė, nes tuomet tu įgyvendini savo, o ne kitų žmonių svajones. O norint įgyvendinti savo svajones, reikia apie jas kalbėti, nes atsiras žmonių, kurie padės tai įgyvendinti. Reikia nepamiršti, jog reikia daryti tai, kas tau patinka ir tai kas tau padeda tobulėti. Kaip pasakė Tautvydas Lubys – „Mokykloje aš irgi buvau tas mėmė, bet man atsibodo, norėjau dėmesio ir štai, dabar aš darau tai kas man patinka – aš esu renginių vedėjas! O kaip žinia, renginių vedėjams dėmesio tikrai netrūksta.“

Ineta Paulauskaitė
7b klasės mokinė