„Mes ten nueisim ledinėm upėm,
Ledinėm upėm,
Sidabro tiltais…”
J.Degutytė

Kiekvienais metais Bažnyčia paskelbia metų tikslą ir juos atitinkantį simbolį. Šie metai – Tikėjimo metai. Tikėjimo metų logotipe pavaizduotas laivas simbolizuoja Bažnyčią.

Tikėjimo metų didžiąją šventę pasitiksime tradiciniais renginiais:

• Visą advento laikotarpį iki gruodžio 18 d. vyks gerumo akcija „Didelės širdys”. Kaip ir kiekvienais metais kviečiame paremti skurdžiau gyvenančias bendraamžių šeimas įvairiomis mokyklinėmis priemonėmis, rūbeliais, knygomis.
  • Gruodžio 20 d. nuo 9 val. – „Idėjų padėjėjų” konkursas – gerumo mugė. Šios mugės metu surinkti pinigai bus pervesti į Maltos ordino, kuris rūpinasi mūsų senelių gerove, sąskaitą.
  • Gruodžio 20 d. 17 val. Adventinis vakaras „Mažų nykštukų didelės širdys”.

Kviečiame renginiuose dalyvauti Jus ir Jūsų šeimų narius – leistis į gerumo kelionę Tikėjimo laivu ir dovanoti kitiems dosnumo kupinas širdis.