Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla
Eil. Nr. Vardas pavardė Dalykas Vadovavimas klasei
Kvalifikacinė kategorija

  1. Aida Skarbalienė Anglų kalba
    Anglų kalbos mokytoja metodininkė
  2. Alma-Meila Tamulionienė Matematika 6a
    Matematikos mokytoja metodininkė
  3. Asta Martinkienė Technologijos 6c
    Technologijų mokytoja metodininkė
  4. Asta Vilkytė
    Mokytojo padėjėja
  5. Andžela Varanienė1a
    Pradinių klasių mokytoja metodininkė
  6. Birutė Martinkienė Biologija, gamta ir žmogus 6b
    Biologijos mokytoja metodininkė
  7. Daiva Ivanovienė
    Logopedė
  8. Daiva Losienė Istorija 5a
    Istorijos mokytoja metodininkė
  9. Daiva Montvidienė Chemija 7d
    Chemijos vyresnioji mokytoja
  10. Daiva Preikšienė Šokis
    Choreografijos vyresnioji mokytoja
  11. Dalia Agintienė Lietuvių kalba ir literatūra 7a
    Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
  12. Dalia Savickienė3c
    Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
  13. Dalia Šulcienė Lietuvių kalba ir literatūra 8a
    Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
  14. Edita Bendžiuvienė Bibliotekininkė
  15. Eglė Jatautaitė-Budrikienė Vokiečių kalba 6d
    Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė
  16. Indra Sokolovienė
    Bibliotekininkė
  17. Inga Viliūnienė Fizinis ugdymas
    Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė
  18. Jolanta Kutkienė2a
    Pradinių klasių mokytoja metodininkė
  19. Jovita Ranauskienė Biologija, gamta ir žmogus 5c
    Biologijos mokytoja metodininkė
  20. Kazimiera Vaitkuvienė Fizika
    Fizikos mokytoja metodininkė
  21. Laima Giržadienė Lietuvių kalba ir literatūra 9b
    Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
  22. Laima Macijauskienė4c
    Pradinių klasių mokytoja metodininkė
  23. Laima Sadauskienė Rusų kalba 10b
    Rusų kalbos mokytoja metodininkė
  24. Laura Jukniūtė
    Mokytojo padėjėja
  25. Laura Martinkienė Technologijos
    Technologijų vyresnioji mokytoja
  26. Lijana Šerpytienė4a
    Pradinių klasių mokytoja metodininkė
  27. Liolia Baguckienė Geografija
    Geografijos mokytoja metodininkė
  28. Milda Urbonaitė
    Mokytojo padėjėja
  29. Miranda Tarvydienė1c
    Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
  30. Nida Vismantienė4b
    Pradinių klasių mokytoja metodininkė
  31. Nijolė Pociūtė Rusų kalba
    Rusų kalbos mokytoja metodininkė
  32. Ramunė Petrikienė Technologijos, dailė 8c
    Dailės mokytoja metodininkė
  33. Rasa Dulkienė3a
    Pradinių klasių mokytoja metodininkė
  34. Regina Vytuvienė Technologijos
    Technologijų mokytoja metodininkė
  35. Ričardas Rimkus Informacinės technologijos
    Informacinių technologijų mokytojas
  36. Rimantė Gailiūnienė Žmogaus sauga
    Žmogaus saugos vyresnioji mokytoja
  37. Rita Barkauskienė Informacinės technologijos
    Informacinių technologijų mokytoja metodininkė
  38. Rita Bernotienė Anglų kalba
    Anglų kalbos mokytoja metodininkė
  39. Rita Zdanevičienė Etika 8b
    Etikos vyresnioji mokytoja
  40. Roberta Tamošauskaitė Anglų kalba 5d
    Anglų kalbos vyresnioji mokytoja
  41. Rolanda Daukantienė Tikyba 7c
    Tikybos mokytoja metodininkė
  42. Romualda Jonikienė Matematika 9a
    Matematikos mokytoja metodininkė
  43. Sandra Montvilė
    Vyresnioji logopedė
  44. Simona Griciūtė
    Specialioji pedagogė
  45. Snieguolė Diekantienė2b
    Pradinių klasių mokytoja metodininkė
  46. Sonata Sabaitienė1b
    Pradinių klasių mokytoja
  47. Stasys Raudys Anglų kalba
    Anglų kalbos mokytojas metodininkas
  48. Tatjana Saldukienė Rusų kalba 5b
    Rusų kalbos mokytoja metodininkė
  49. Vidilija Aidukienė Muzika
    Muzikos mokytoja metodininkė
  50. Violeta Lukočienė3b
    Pradinių klasių mokytoja ekspertė
  51. Violeta Verbickienė2c
    Pradinių klasių mokytoja metodininkė
  52. Virginija Petrošienė Istorija, pilietiškumo pagrindai
    Istorijos mokytoja metodininkė
  53. Vitas Tamulionis Matematika, ekonomika ir verslumas 10a
    Matematikos vyresnysis mokytojas
  54. Vygantas Stoškus Instrumentinis ansamblis
    Muzikos vyresnysis mokytojas
  55. Živilė Bartkienė Anglų kalba 7b
    Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

Traksėdžių progimnazijos skyrius
Eil. Nr. Vardas pavardė Dalykas Vadovavimas klasei
Kvalifikacinė kategorija

  1. Aldona Gavutienė6/7 kl.
    Biologijos ir geografijos vyresnioji mokytoja
  2. Aldona Potrienė1/3 kl.
    Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
  3. Dalia Šlajienė5 kl.
    Matematikos mokytoja metodininkė
  4. Irena Vasiliauskienė8 kl.
    Anglų kalbos vyresnioji mokytoja
  5. Jolita Lileikienė
    Vyresnioji socialinė pedagogė
  6. Jūratė Jasaitienė2/4 kl.
    Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
  7. Lilija Venckienė
    Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja
  8. Liudmila Kazlauskienė
    Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
  9. Loreta Butkienė
    Rusų kalbos vyresnioji mokytoja
  10. Rūta Šerniuvienė
    Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja
  11. Snaigė Svipaitė8 kl.
    Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė