Šilutės rajono dailyraščio konkursas „Pareiga būti žmogumi“ buvo rengiamas nuotoliniu būdu šių metų kovo–balandžio mėnesiais. Jame dalyvavo Šilutės rajono bendrojo lavinimo mokyklų 5-10 klasių mokiniai. Dalyviams buvo suteikta galimybė išreikšti savo mintis ir jausmus rašant dailųjį raštą, taikant taisyklingas rašytines raides ir išlaikant teksto struktūrą bei estetinį vaizdą.

Viena iš dalyvių, mūsų mokyklos 5b klasės mokinė Vijolita Zlotnikovaitė, rašė ištrauką iš Justino Marcinkevičiaus kūrinio „Dienoraštis be batų“. Jos darbas pasirodė garbingai ir buvo įvertintas. Vijolita už savo pastangas buvo apdovanota trečiąja vieta 5 – 6 klasių mokinių grupėje. Sveikiname rajoninio konkurso prizininkę ir mūsų mokyklą!

Estera Žiliuvienė
Specialioji pedagogė