Gegužės 24 dieną Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje svečiavosi renginių vedėjas Remigijus Žiogas. Jis 7-10 klasių mokiniams pristatė TOP 10 ką reikia keisti, jei nori judėti pirmyn.

Renginių vedėjas Remigijus Žiogas remdamasis savo patirtimi, vaikystės išgyvenimais kvietė mokinius tikėti, pasirinkti tinkamas popamokines veiklas, atsakingumo, atkaklumo bei pareigingumo. Linkėjo padėti telefonus į šoną, išeiti pasportuoti, daugiau šypsotis, užsirašyti į kokią nors organizaciją, pamiršti žodį nepatinka ir pradėti nuo savęs.

Suvokimas kas esi ir ką darai, finansų valdymas, ego valdymas, tikėjimas (galiu/negaliu), tinginystė, laiko valdymas, duok ir gausi, dvasinė pusiausvyra, nusižeminimas, padėka ir meilė – visa tai padės pasiekti tai, ko nori.

Girdėk, klausyk, matyk kitus. Kiekvienas žmogus formuoja patirtį pats, gali ją kaupti baigęs mokslus ar jaunystės kasdienybėje.

Atsisveikinant su mokiniais renginių vedėjas dar kartą kvietė mokinius suprasti, kad dabar yra laikas, kurį jie gali skirti sau kaip kapitalą. Jis sakė – kaupkite viską: sporto naudas, įgytas žinias, patyrimus įvairiose veiklose, savo istorijas, visas įmanomas patirtis, kurios jums padėtų gyvenime.

Edita Bendžiuvienė
Karjeros specialistė