Gegužės 17 dieną, vaikų dieną  Šilutės Martyno Jankaus mokyklos antrokai mokėsi kitaip. Šilutės miesto „Kiškių“ saloje visus pasitiko sporto trenerė, Ž. Naumiesčio gimnazijos karjeros specialistė Rita Kutkaitė, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos karjeros specialistė Edita Bendžiuvienė bei 9-okų komanda.

Skambant muzikai visi pasportavo, pristatė savo komandas ir gavę užduočių labirinto lapus kartu su tėveliais bei savo mokytojais keliavo į užduočių stoteles. Jose atliko įvairias užduotis: skaičiavo šuoliukus, prisiminė medžių pavadinimus, draugiškai susikibę už rankų kūrybiškai lindo per lanką, pasitikrino taiklumą mesdami kamuolį į krepšį, mokėsi draugiškumo, susipažino su sporto trenerės, mokytojos, karjeros specialistės ir tėvelių profesijomis.

Nuotaikingiausia buvo penktoji užduotis, finišo liniją pasiekti su daina bei kartu su tėveliais ir savo mokytojomis sušokti bendrą draugystės šokį.

Nuoširdų ačiū taria antrokų mokytojos tėveliams už prizus – vaišes, sporto trenerei, karjeros specialistei Ritai Kutkaitei, karjeros specialistei Editai Bendžiuvienei bei mokinių komandai už pagalbą ir bendradarbiavimą.

2a klasės mokytoja metodininkė Jolanta Kutkienė
2b klasės mokytoja metodininkė Snieguolė Diekantienė
2c klasės mokytoja metodininkė Violeta Verbickienė
2d klasės mokytoja Onutė Pužienė

Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos mokytojos