2024-05-20 dieną Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 7 – 9 klasių mokiniai dalyvavo paskaitose „Motyvacijos iššūkiai: kaip atrasti aistrą mokytis?”.

Paskaitas vedė lektorius, psichologas Evaldas Karmaza. Motyvacija – tai į tikslą orientuotas elgesys. Tai vidinė jėga eiti link savo pasirinkto tikslo ar gyvenimo stiliaus, nepaisant išorinių kliūčių. Plačiau »

Gegužės 17 d. Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje paminėta Vaiko diena.
Šventėje apsilankė Šilutės bendruomenės pareigūnė S.Cibauskaitė ir vaikų draugas šuo Amsis, kurie linkėjo saugios ir laimingos vaikystės. Šventėje vaikus linksmino mokyklos instrumentinis ansamblis ir šokių studija. Plačiau »

Gegužės 17 dieną, vaikų dieną  Šilutės Martyno Jankaus mokyklos antrokai mokėsi kitaip.
Šilutės miesto „Kiškių“ saloje visus pasitiko sporto trenerė, Ž. Naumiesčio gimnazijos karjeros specialistė Rita Kutkaitė, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos karjeros specialistė Edita Bendžiuvienė bei 9-okų komanda.

Skambant muzikai visi pasportavo, pristatė savo komandas ir gavę užduočių labirinto lapus kartu su tėveliais bei savo mokytojais keliavo į užduočių stoteles. Jose atliko įvairias užduotis: skaičiavo šuoliukus, prisiminė medžių pavadinimus, draugiškai susikibę už rankų kūrybiškai lindo per lanką, pasitikrino taiklumą mesdami kamuolį į krepšį, mokėsi draugiškumo, susipažino su sporto trenerės, mokytojos, karjeros specialistės ir tėvelių profesijomis.
Nuotaikingiausia buvo penktoji užduotis, finišo liniją pasiekti su daina bei kartu su tėveliais ir savo mokytojomis sušokti bendrą draugystės šokį.
Nuoširdų ačiū taria antrokų mokytojos tėveliams už prizus – vaišes, sporto trenerei, karjeros specialistei Ritai Kutkaitei, karjeros specialistei Editai Bendžiuvienei bei mokinių komandai už pagalbą ir bendradarbiavimą. Plačiau »

Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 9 – 10 klasių mokinių kūrybiniai bandymai prasidėjo nuo peizažo eskizo, kuris vėliau, perkeltas ant drobės, realizuojamas integruotose dailės ir technologijų pamokose. Plačiau »

Šių metų balandžio 8-12 dienomis mokykloje vyko įvairios veiklos susijusios su Tarptautine vaikų knygos diena.

Tarptautinė vaikų knygos diena per metus tik viena. Ši šventė mūsų mokykloje tapusi tradicija. Šiais metais Nykštukas Tukas išrinko geriausius 1-2 klasių skaitytojus. Jie – mūsų mažiausieji ir didžiausia mūsų auganti viltis. Jis linkėjo mokiniams skaityti, nes knygos suteikia sparnus. Plačiau »

Šių metų vasario – kovo mėnesiais vyko rajoninis integruotas projektas „Pasveikinkim vieni kitus“. Šiuo projektu buvo siekiama bendradarbiauti su Šilutės raj. Traksėdžių Šilojų mokyklos specialiąja pedagoge ir mokiniais, skatinti mokinius aktyviai dalyvauti meninėje, kūrybinėje veikloje, suteikti kūrybinės sėkmės, bendravimo džiaugsmo pojūtį.

Vasario mėnesį 2 – 4 klasių mokiniai, pasitelkdami įvairias meninės raiškos priemones su ypatingu susidomėjimu Plačiau »

Šių metų kovo 14 dieną mokykloje vyko netradicinė ugdymo diena „Siek, planuok, veik“. Šios dienos tikslas – supažindinti mokinius su kuo įvairesnėmis profesijomis, jų ypatumais, darbui reikalingomis kompetencijomis, verslininkų patirtimis, įvairių įmonių veiklomis. Dalyviai 1-10 klasių mokiniai.

Nuo pat ankstyvo ryto mokykloje šurmuliavo vaikai, laukė lektorių, ruošėsi išvykoms. Svečius pasitiko 8-9 klasių mokinių komanda, kuri juos lydėjo į auditorijas susitikimams su mokiniais Plačiau »

2024 m. kovo 23 d. VU Geomokslų institute vyko XXIII-aisis prof. Česlovo Kudabos mokinių geografijos konkursas. Jame dalyvavo 870 mokinių ir 250 jų mokytojų. Tarp jų ir mūsų mokyklos mokiniai: Arnis Dabševičius ir Mantas Budrikas, 7b klasė bei Emilis Paičius, 6b klasė. Mokinius konkursui ruošė geografijos mokytoja metodininke Liolia Baguckiene. Plačiau »

Kuo žmogus labiau apsišvietęs, tuo jis naudingesnis savo tėvynei, savo valstybei. Vadovaudamiesi tokiu moto, 5-10 klasių mokiniai kovo 5 dieną rinkosi į aktų salę . Klasių komandos  dalyvavo protų mūšyje ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“. Šis žaidimas, kuris vyko kovo 5 dieną, jau  tampa tradicinis ir skiriamas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Sveikiname nugalėtojus :

5-6 klasių  – 6b, 6d, 5 b.

7-8 klasių – 7 b, 8 a, 7 a. Plačiau »

Mokinių žiemos atostogų metu pradinių klasių mokytojos ir pagalbos mokiniui specialistės laiką skyrė asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. Vasario 19 dieną pasisemti patirties apie ugdymo turinio atnaujinimą jos skubėjo į Klaipėdos Simono Dacho progimnaziją, kurios mokytojų komanda viena pirmųjų buvo pakviesta dalyvauti NŠA organizuojamuose mokymuose, skirtuose pasirengti dirbti pagal atnaujintas bendrąsias programas. Mokytojai, kurie pirmieji perprato atnaujintas BP, pasidalijo sukaupta patirtimi su mūsų mokyklos kolegėmis, svetingai vedžiojo po atnaujintas mokyklos erdves. Plačiau »