Birželio 7-ąją dieną aštuntokai surengė atsisveikinimo šventę. Į aktų salę susirinko mokinių tėveliai, mokytojai, džiaugsmu švytintys patys mokiniai. Gražiai papuoštoje salėje skambant muzikai aštuntokų auklėtojai savo mokiniams palinkėjo sėkmės, drąsos ir  gerų rezultatų. Mokyklos direktorius A. Astasevičius pasakė tai, kad mokinių motyvacija buvo pakankamai stipri, kad mokykla suteikė sąlygas mokytis ir išmaniojoje klasėje, ir informaciniame centre, kad mokiniai aktyviai dalyvavo neformaliojoje veikloje, buvo aktyvūs ir pilietiški. Po 8-osios klasės baigimo pažymėjimų Plačiau »

Šilutės M. Jankaus pagrindinė mokykla jau antri metai dalyvauja tarptautiniame NordPlus fondo finansuojamame mokyklų partnerystės novatoriškame projekte „Atskirti gamtos, sujungti jūra“. Į 2015-aisiais metais prasidėjusį projektą įsijungė Danijos mokykla iš Langeland salos bei viena Farerų salos mokykla. Dar praėjusiais metais partnerių mokyklų atstovai susitiko parengiamajam vizitui Farerų salose, Runavik mieste, kur kartu pildėme paraišką mokinių vizitams kitose šalyse. Bendros pastangos davė vaisių – fondas Plačiau »

Gegužės 9 d. Jurbarko kultūros centre vyko prevencinis renginys – respublikinės šaunių komandų varžytuvės „Visos pasakos baigiasi laimingai“. Šias varžytuves jau dešimtą kartą organizavo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius bei Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla. Renginio tikslas – telkti mokyklų bendruomenes, stabdant patyčių, psichiką veikiančių medžiagų vartojimo plitimą mokyklose, ugdant mokinių atsakomybę ir bendravimo, bendradarbiavimo kultūrą, pilietiškumą, kūrybinius gebėjimus. Plačiau »

Baigiantis mokslo metams ir artėjant vasarai ne vienas moksleivis susimąsto, ką šią vasarą veikti. Tėveliams svarbu, kad jų vaikai atostogų metu turėtų galimybę atitrūkti nuo kompiuterio ar televizoriaus ekranų, ugdytų savo gabumus, tobulėtų, bendrautų. Jaunai asmenybei norisi susirasti draugų, poilsiauti aktyviai, turiningai ir kūrybingai, papildyti žinių bagažą. Plačiau »

2017 m. balandžio 27 dieną Šilutės r. sav. Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje vyko trys pamokėlės „Elektroninės cigaretės bei rūkymas“ 7-ų klasių mokiniams bei dvi pamokėlės „Kibernetinės priklausomybės“ 9-ų klasių mokiniams, kurias skaitė Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ Klaipėdos padalinio pirmininkas Artūras Šiukšta.

Viena labiausiai paplitusių priklausomybės ligų – tabako rūkymas, kurį lydi lėtiniai susirgimai, mirtys. Plačiau »

Jau trečius metus balandžio mėnesį mokyklos II informaciniame centre vyko integruotas „Ugdymo karjerai“ ir fizikos projektas – viktorina, skirta Tarptautinei aviacijos ir kosmonautikos dienai paminėti. Projekto dalyviai – 7 klasių mokiniai. Septintokai džiaugėsi ir galimybe atlikti užduotis, ir gautais saldžiais prizais. Plačiau »

5a, 5c, 6b, 6c klasės mokiniai sveikino mamytes. Plačiau »

Puoselėjant savo tautos ir savo krašto kultūros tradicijas, ugdant meilę tautinei muzikai, Žemaitijos ir Klaipėdos krašte kasmet rengiamas, jau tradiciniu tapęs festivalis „Trimitatis“ – taip pamario krašte buvo vadinami trimitai, kas atspindi šios šventės paskirtį: skelbti – trimituoti apie liaudies instrumentinės muzikos šventę visame pamario krašte. Balandžio 28 dieną Šilutėje vyko jau septynioliktas tautinės muzikos ansamblių ir orkestrų festivalis „Trimitatis“, kurį antrus metus organizuoja Plačiau »

Balandžio 19 d. H. Šojaus dvare vyko popietė, skirta labai gerai besimokantiems mūsų mokyklos 2–8 klasių mokiniams. Jau tradicine tapusioje šventėje jų susirinko visas būrys. Pasirodo, kad pradinėse klasėse puikiai mokosi 32 mokiniai, o 5 – 8 klasėse jų yra 27. Šventiniame renginyje mokyklos direktoriaus pavaduotojos ugdymui D. Norkuvienė ir L. Aušrienė pasveikino bei saldžiais siurprizais apdovanojo atsakingus ir stropius mokinius.

Viena iš jų pirmąjį pusmetį baigė vien dešimtukais Plačiau »

Lietuvių kalbos savaitė pradėta mokyklinio Mažojo diktanto, kuris kovo mėnesį organizuotas 4-5 klasių mokiniams, aptarimu. Mažasis diktantas – naujas respublikinis renginys, skatinantis atkreipti dėmesį į prastėjantį žmonių raštingumą ir raginantis būti kultūringu bei raštingu. Konkurse dalyvavo patys raštingiausi mokyklos mokiniai. Penktokai rašė tekstą ,,Kristijonas Donelaitis kuria“. Didžiausiu iššūkiu tapo žodis „čeža“ ir tiesioginės kalbos skyryba. Balandžio 3 dieną aptartas mokyklinis turas, o laimėtojai Deimantė Eglynaitė(5a), Eva Valiūtė(5a) Plačiau »