Rugsėjo 12 – 15 dienomis Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje buvo vykdoma akcija „Raudoni bateliai. “

Akciją organizavo visuomenės sveikatos specialistė Rasa Venckuvienė, socialinės pedagogės Margarita Dambrauskaitė ir Edita Juciutė, psichologė Aina Sniečkuvienė, bei dailės mokytoja Ramunė Petrikienė. Šioje akcijoje sudalyvavo apie 360 mokinių iš 2-4 klasių bei 6-10 klasių. Specialistės mokiniams pristatė akcijos tikslą bei paaiškino kas tai yra „vaisiaus alkoholinis sindromas“ (VAS). Mokiniai ant akmenėlių piešė raudonus batelius kaip simbolį kūdikiams gimusiems su VAS. Plačiau »

Kaip ir kiekvienais metais Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje vyko vaikų vasaros poilsio dienine stovykla ,,Mažosios Lietuvos istorijos takais“.

Pirmą dieną stovyklautojai išklausę saugaus elgesio instruktažą ir susipažinę su numatyta stovyklos veikla, pasiskirstė į būrius, sugalvojo pavadinimus: „Bičiuliai“, „Karaliai“, „Mažosios lietuvaitės“, „Kodėlčiukai“, „Keliautojai“, „Šilutės vaikai“, ,‚Linksmuoliai visada linksmi“, „Smalsuoliai“, „Aitvariukai“, „Smalsučiai“. Rytais darė mankštą, kuri suteikė žvalumo, energijos ir geros nuotaikos visai dienai. Plačiau »