2024-05-20 dieną Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 7 – 9 klasių mokiniai dalyvavo paskaitose „Motyvacijos iššūkiai: kaip atrasti aistrą mokytis?”.

Paskaitas vedė lektorius, psichologas Evaldas Karmaza. Motyvacija – tai į tikslą orientuotas elgesys. Tai vidinė jėga eiti link savo pasirinkto tikslo ar gyvenimo stiliaus, nepaisant išorinių kliūčių. Plačiau »

Kovo mėnesį Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje pradinių klasių mokiniams vyko pamokos „Antibiotikai ir antimikrobinis atsparumas“. Pamokų metu mokiniai sužinojo kas ir kokie yra mikrobai, kad antibiotikai naikina tik bakterijas, o ne virusus. Sužinojo, kad mes galime apsaugoti antibiotikų veiksmingumą keliais būdais: Vartoti antibiotikus tik kai paskiria juos gydytojas; visada laikytis gydymosi kurso; nevartoti antibiotikų esant peršalimui ar gripui, nes juos sukelia virusai. Mokiniai nagrinėjo komiksą apie antibiotikų vartojimo klaidas bei sprendė užduotį Plačiau »

2021 m. gegužės mėnesį Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje 4a, 4b ir 4c klasių mokiniams vyko viktorina „Rūkymui tariu NE“, skirta Pasaulinei dienai be tabako paminėti. Renginį organizavo visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Rasa Bertašienė ir mokyklos socialinė pedagogė Jolita Lileikienė. Kiekvienoje klasėje mokiniai pasiskirstė į keturias komandas, sprendė 4 užduotis, susijusias su rūkymo prevencija. Dalyvavo 63 mokiniai Plačiau »